شش مزیت استفاده از دستگاه چسب‌زن کارتن

در هر کسب و کاری، منطبق بودن با معیارهای جهانی و استفاده از روش‌های نوین لازمه موفقیت و  هزینه کمتر توام با سرعت بیشتر دو فاکتور اصلی برای پیشی گرفتن از رقبای تجاری هستند. در این مقاله سعی کرده‌ایم با ذکر مختصر مزایای چسب‌زن‌ها گامی در جهت کمک به توسعه و پیشرفت کسب و کار شما برداریم.

جهت شنیدن فایل صوتی این مقاله می‌توانید از فایل زیر استفاده نمایید.

مزیت-استفاده-از-دستگاه-چسب‌زن-کارتن

۱- سرعت عملیات چسب‌زنی با استفاده از دستگاه چسب‌زن کارتن چندین برابر می‌شود.

اگر به روش سنتی عمل می‌کنید باید مراحل روبه‌رو را برای انجام بسته‌بندی محصول خود انجام دهید: باز کردن کارتن‌های مجله‌ای، چسب‌زدن درب پایین، وارد کردن محصول به کارتن و در نهایت چسب‌زدن درب بالا.

هرچه تعداد کارتن‌های بسته‌بندی شده در روز بیشتر باشد، نیاز شما به افراد برای انجام موارد فوق و همچنین فضای مورد نیاز افزایش می‌یابد. دستگاه چسب‌زن پیشروپک با ادغام مراحل بالا سرعت چسب‌زنی را تا ۴۰ کارتن در دقیقه افزایش می‌دهد.

۲- دستگاه‌های کارتن چسب‌زن راندمان بسته‌بندی را بسیار بالا می‌برند.

استفاده از دستگاه چسب‌زن کارتن مراحل فرم دادن کارتن‌ها ، پر کردن آنها و چسب زنی را کوتاه می‌کند. تنها یک اپراتور دستگاه کارتن چسب‌زن می‌تواند کار بسته‌بندی را به سرعت انجام دهد. اپراتور چسب‌زن، کارتن مجله‌ای را باز کرده و بدون چسب‌زنی درب پایین، آن را بر روی نوارنقاله ورودی چسب زن قرار می‌دهد.

سپس، محصول را درون کارتن گذاشته و کارتن را به درون چسب‌زن هدایت می‌کند. چسب‌زن کارتن، زیر و روی کارتن را محکم و با دقت چسب می‌زند و به همین سادگی کارتن بسته‌بندی شده آماده ارسال می‌شود. با این تفاصیل، هزینه‌ها کمتر شده، سرعت بسته‌بندی افزایش یافته و راندمان کار ارتقاء می‌یابد.

مشاوره رایگان خرید بهترین محصولات بسته بندی و سیستم خطوط انتقال

شش مزیت استفاده از دستگاه چسب1

۳. فضای مورد نیاز برای انجام بسته‌بندی کاهش می‌یابد.

کارتن‌های مجله‌ای فضای زیادی برای نگه‌داری نیاز ندارند اما وقتی همین ‌کارتن‌ها بازشده و درب پایینی آنها چسب بخورد فضای بسیار زیادی را اشغال می‌کنند. دستگاه چسب‌زن کارتن با حذف این مرحله فضای موردنیاز را برای عملیات بسته‌بندی کاهش می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید فضای اضافی را به کار دیگری اختصاص دهید. به علاوه، نظم و خلوتی فضای کاری آلودگی دیداری را کاهش می‌دهد و فضای کاری مناسب‌تری را فراهم می‌کند.

۴. دستگاه‌های کارتن چسب‌زن باعث کاهش میزان مصرف چسب می‌شوند.

هنگامی که چسب‌زنی به صورت دستی انجام می‌شود، میزان چسب مصرفی بین ۵ تا ۱۵ سانت بیشتر از زمانی است که از دستگاه چسب‌زن کارتن استفاده می‌شود. عدم امکان ثابت نگه داشتن میزان چسب مصرفی برای هر کارتن و اشتباهات انسانی که باعث تکرار چسب‌زنی می‌شود از عوامل تاثیرگذار در مصرف چسب در بسته بندی دستی هستند. در چنین حالتی اگر حجم بسته‌بندی بالایی دارید، هزینه‌ای که برای خرید چسب‌زن صرف می‌کنید به سرعت جبران می‌شود.

۵. دستگاه‌های کارتن چسب‌زن کیفیت چسب‌زنی را افزایش می‌دهند.

در صورتی که چسب‌زن از کیفیت ساخت خوبی برخوردار باشد، تمام کارتن‌ها یک شکل، یک اندازه و بدون کوچکترین مشکلی چسب زده می‌شوند. فشار عملیات چسب‌زنی به گونه‌ای است که هیچ هوایی بین چسب و کارتن محبوس نمیماندکه باعث افزایش استحکام بسته‌بندی می‌شود.

۶. دستگاه‌های کارتن چسب‌زن باعث افزایش زیبایی و یکنواختی کارتن‌های بسته‌بندی شده می‌شوند.

دستگاه کارتن چسب‌زن پیشروپک به گونه‌ای طراحی شده که چسب‌ بر روی کارتن دقیقا در مرکز آن قرار می‌‌گیرد و ارتفاع چسب از لبه‌های کارتن از همه طرف یکسان زده می‌شود. ظاهر زیبا و یکنواخت کارتن‌ها گواهی بر کیفیت و اصالت محصول شما خواهد بود.

مقالات دیگر

چرا از خرید دستگاه کارتن چسب‌زن پشیمان نمی‌شوید؟
نحوه تشخیص کیفیت دستگاه کارتن چسب زن
شش مزیت استفاده از دستگاه چسب‌زن کارتن
راهنمای انتخاب درست سیستم تفکیک و هزینه_های آن
کاربردهای دستگاه سورتینگ (تفکیک)
نوارنقالههای تخلیه و بارگیری
دستگاه‌های کارتن چسب‌زن و ویژگی‌های آنها
انواع مختلف دستگاه‌های کارتن بازکن
نوارنقاله رولری یا غلتکی چیست؟

۰ پاسخ

خوشحال می شویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۶ + چهار =